Realizácia projektov počas koronavírusu

Vážení zákazníci,

V súvislosti s aktuálnou epidemiologickú situáciou v dôsledku koronavírusu a v neposlednom rade Vášho záujmu o naše riešenia, by sme Vás radi ubezpečili, že sa aj naďalej môžete spoľahnúť na naše služby. Aj naďalej realizujeme všetky zákazky pre našich zákazníkov v plnom rozsahu.

Pri styku so zákazníkmi používame rúška a respirátory a dbáme na Vašu bezpečnosť a bezpečnosť našich zamestnancov.

S maximálnym ohľadom na usmernenia slovenskej vlády a zdravie našich klientov sa nám podarilo vypracovať protokol, ktorý umožňuje implementáciu všetkých procesov súvisiacich s našimi fotovoltaickými, solárnymi a ďalšími riešeniami aj  bez priameho osobného kontaktu so zákazníkom, ako je napríklad prieskum, plánovanie, inštalácia systému alebo uvedenie do prevádzky.

Vďaka tomu si môžete vychutnať pohodlie a bezpečnosť domácej energie v najbližších  mesiacoch z vašeho domova!

Priebeh projektu

  1. Náš tím odborníkov vás kontaktuje telefonicky a na základe vašich požiadaviek a technických možností danej nehnutelnosti vám pripravíme bezplatnú nezáväznú ponuku na mieru.
  2. Prepošleme Vám návrh projektu, s následnou konzultáciou cez videokonferenčný hovor, telefonicky alebo  návštevou u vás osobne. Je len na vás akú forma si zvolíte.
  3. V prípade zaújmu o riešenie, s vami podpíšeme zmluvné dokumenty.

Namiesto osobných obhliadok žiadame našich zákazníkov o zaslanie niekoľkých fotografií povrchu strechy, elektromerovej skrine a  technickej miestnosti.

  1. Úhradíte rezervačnú zálohu 25% z celkovej ceny diela. Po úhrade rezervačnej zálohy, zaistíme kladné stanovisko k pripojeniu k lokálnej distribučnej sústave a príspevok v programe Zelená domácnostiam.
  2. Úhradíte predinštalačnú zálohu 45% z celkovej ceny diela.
  3. Nainštalujeme systém našim odborným tímom technikov.
  4. Zaškolíme Vás.
  5. Doplatíte 30% z celkovej ceny diela.
  6. Zabezpečíme výmenu elektromera v prípade potreby.
  7. Zaistíme záručný a pozáručný servis.

Ďakujeme, kontaktujte nás na info@sunmander.sk,  alebo na hotline: +421 850 700 770 (v čase od 8:00 do 16:00), kde získate ďalšie informácie.